Podsumowanie roku pełnego sukcesów!

Nikt z tancerzy i choreografów z pewnością nie zaprzeczy, że w tym roku nie brakowało, emocji, pracy i oczywiście nagród! I tak:
28 kwietnia br. S.T. "PROGRES" wzięła udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych w Suchedniowie, gdzie tancerze zdobyli 4 miejsca na podium:
3. miejsce - Mini Progres II w kat. hip-hop do 10 lat,
2. miejsce - Mini Progres I w kat. hip-hop 11-15 lat,
2. miejsce - Progres I w kat. hip-hop pow. 15 lat,
3. miejsce - Progres III w kat. taniec współczesny 11-15 lat/
Największe brawa i aplauz miała nasza najmłodsza grupa dzieci w wieku już od 4 lat - Progresik.

 


 
26 maja 2012 roku odbył się XI Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Skarżysko 2012, skąd obie grupy zaawansowane - Progres I i Mini Progres I - przywiozły dwa 1. miejsca.

12 czerwca br miały miejsce IX Świętokrzyskie Konfrontacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych o Grand Prix Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Oto nasze osiągnięcia:
1. miejsce - Progres I,
1. miejsce - Mini Progres I,
2. miejsce - Progres II,
2. miejsce - Mini Progres II,
3. miejsce - Mini Progres III.Jednak bez wątpienia największym tegorocznym sukcesem był zajęcie I miejsca na Festiwalu SCYZORYKI 2012. Walkę o statuetkę podjęła grupa Progres I. Droga do zdobycia nagrody była trudna, trzeba było przejść 2 etapy, tym samym prezentując różne choreografie. Ekspresowe tempo pracy i długie treningi zaowocowały jednak w 100%.

Oprócz licznych nagród możemy również pochwalić się warsztatami z Marcinem MROŻKIEM Mrozińskim - finalistą 3. edycji "You Can Dance - Po Prostu Tańcz". W ramach nagrody Festiwalu SCYZORYKI 2012 w najbliższym czasie odwiedzi nas również jeden z jurorów Festiwalu i finalista 6. edycji programu "You Can Dance - Po Prosty Tańcz" Darek Bujanowski i poprowadzi warsztaty hip-hop.Oprócz konkursów, turniejów i festiwali wystąpiliśmy gościnnie na wielu festynach, imprezach oraz corocznym Zakońćzeniu Szkoły Zańca "PROGRES" (klik).

Więcej w zakładce GALERIA oraz VIDEO